HAKKIMIZDA

1978 yılında, Hilmi Akdeniz tarafından kurularak, cam sektöründe faaliyetlerine başlayan  Akdeniz Cam A.Ş. bağlı bulunduğu değerler çerçevesinde, yaşamın her alanında kullanılan camı yüksek kalite standartlarında müşterilerine sunmuş ve cam sektöründeki önemli firmalardan biri haline gelmeyi başarmıştır. Dünya üzerindeki teknolojik gelişmeleri takip ederek 1995 yılından itibaren faaliyet alanını alüminyum doğrama, giydirme cephe, cam ve kompozit yapı elemanları ile cephe kaplama taahhütlerine doğru genişletmiştir. İlerleyen yıllarda büyümesine hız vererek faaliyet alanlarına; Yapı Otomasyon Sistemleri, Sergileme Sistemleri Üretimi ve Katlanır Cam Sistemleri üretimlerini de dahil etmiştir. 2006 yılı itibariyle kurmuş olduğu yeni üretim tesisinde her türlü Endüstriyel Cam, Bombe Cam, Temperli Cam, Lamine Cam, Isıcam ve Otomotiv Camları üretimine de başlamıştır.   

 

Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alan Akdeniz A.Ş., 17.500 m2 kapalı alanda, her biri kendi alanında uzman yaklaşık 300 çalışanı, kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü lojistik altyapısı ile dünya standartlarına uygun şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Satış öncesi ve sonrası verdiği teknik bilgi hizmeti ile her türlü projede çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanında yer almaktadır.

 

Akdeniz Cam A.Ş., yeniliğe ve gelişime açık şirket kültürü, çağdaş global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile kalite ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Sahip olduğu kalite belgeleri, titizlikle yürüttüğü çevre yönetim sistem bilinci, güvenirliliği, kullandığı teknoloji ve özel çözümler üretme gücü ile yurt içinde ve yurt dışında pazar payını sürekli artırmaktadır. Kendi tasarım ve Ar-Ge gruplarının geliştirdiği ürün ve sistemlerini, dünya standartlarında imal ederek, kalite kontrollerini tamamladıktan sonra pazara sunmaktadır. Bu çalışmalarla sektörün gelişimine de ciddi katkılar sağlamanın gururunu yaşamaktadır.

 

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak ürünlerini güçlü pazarlama ağı sayesinde Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde pazara sunmaktadır.

 

Yurtiçinde ve dışında oldukça yüksek bilinirliği olan Akdeniz A.Ş.; kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük ve faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle öne çıkmakta ve kendisini geleceğe taşımaktadır. İnsana verdiği değer, çalışanlarına duyduğu güven ve kurumsallığın getirmiş olduğu sorumluluk ile 38 yıllık başarılı bir geçmişi ardına alarak yeni umutlar ve projeler ile yoluna devam etmektedir.

MisyonSürdürülebilir bir gelişim süreci ile kendimizi ve sektörü daha ileriye taşımak.VizyonKalitenin yanında estetiği ve kullanım kolaylığıyla adından söz ettiren katlanır cam sistemleri üretmek.
KALİTE BELGELERİMİZ
İŞ ORTAKLIĞI FORMU
Size dönüş yapmamız için lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.
 
FABRİKA Büsan Organize Sanayi
Kosgeb Cd. No:29
KONYA / TÜRKİYE
T:+90 444 10 80
F:+90 332 235 38 77
SATIŞ OFİSİ Ağaç İşleri San. Sitesi
Başkışla Sk. No:74
Selçuklu / Konya
T: +90.332 236 61 66
F: +90.332 235 38 77
Akdeniz Cam
btwebs | Web Solutions ATLANTİS